Program Partnerski

Najczęściej zadawane pytania

Jak działa program partnerski?

Program partnerski polega na dzieleniu się przez nas dochodem ze sprzedaży. Po dołaczeniu do programu otrzymasz specjalny link, jeśli ktoś założy konto klikając w link a następnie je opłaci, otrzymasz cześć opłaconej kwoty w postaci prowizji.

Ile wynosi i jak naliczana jest prowizja?

Od Ciebie zależy wysokość prowizji, możesz wybrać pomiędzy jednym z trzech planów prowizyjnych:

a) 30% rabatu dla pozyskanego przez Ciebie klienta,

b) 15% rabatu dla pozyskanego przez Ciebie klienta i 15% prowizji dla Ciebie od pozostałej wpłaty,

c) 30% prowizji od wpłat klienta.


Wysokość zgromadzonych środków będzie widoczna w naszym panelu. W przypadku gdy Twój klient dokona płatności za dłuższy okres niż miesiąc, prowizja będzie naliczana proporcjonalnie (np. jeśli Twoj klient opłaci za 12 miesięcy z góry, Twoje saldo będzie powiekszać się o 1/12 prowizji z tej wpłaty przez kolejne 12 miesięcy).

Jak dołączyć do programu partnerskiego?

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego Programu Partnerskiego, przede wszystkim musisz mieć założone konto, zrobisz to klikając tutaj:
Po założeniu konta, w naszym panelu zobaczysz zakładkę "Program Partnerski" a w niej podstawowe informacje o programie. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, wybierz swój plan prowizyjny, zaakceptuj regulamin i gotowe.Twój własny link, który będziesz wysyłać żeby polecać Landingi, jest widoczny na górze ekranu. Każde opłacone konto założone z tego linka to zysk dla Ciebie!

Załóż konto

Kiedy otrzymam zgromadzone środki?

Wypłatę można zlecić kiedy na koncie zgromadziło się 100 zł (lub 35 dolarów).

Czy mogę zmienić plan prowizyjny?

Po dołączeniu do programu partnerskiego, nie możliwości zmianu planu na istniejącym koncie. Aby korzystać z innego planu, należy założyć nowe konto (z innym adresem email) i dołączyć do programu ponownie.

Czy otrzymam prowizję, jeśli mój polecony klient nie dokona zakupu od razu?

Cookie używane w Programie Partnerskim wygasa po 365 dniach. Oznacza to, że klient ma cały rok na dokonanie zakupu za który otrzymasz prowizję. Natomiast gdy klient wejdzie na stronę Landingi.com poprzez link wygenerowany przez innego Partnera, wtedy otrzyma cookie nowego partera i jemu zostanie przypisana prowizja.

Co się stanie, jeśli mój polecony klient odstąpi od usługi?

W przypadku gdy klient otrzyma zwrot za zakupione konto, prowizja za tą transakcję zostanie anulowana.

Czy muszę opłacić konto, żeby korzystać z programu?

Nie! Z programu można korzystać w wersji trial naszej aplikacji, uczestnicwo w programie jest całkowicie bezpłatne.

Jaka jest różnica pomiędzy założonym kontem a aktywnym kontem?

Pole "założone konta" pokazuje liczbę wszystkich kont założonych przez Twój link referencyjny, pole "aktywne konta" pokazuje ile z nich jest aktualnie opłaconych.

Czemu widzę 2 linki referencyjne?

Jeden link kieruje na stronę rejestracji, drugi na stronę głowną, możesz używać ich zamiennie, zasada działania jest taka sama.

Czy prowizja jest powtarzalna?

Tak. Twoje saldo powiększy się za każdym razem, gdy konto założone z Twojego polecenia dokona wpłaty. Jeśli wybrałeś plan z rabatem dla klienta, będzie on naliczany również na kolejne płatności.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się ze mną:

Grzegorz Gawęcki

e-mail: grzegorz.gawecki@landingi.com